O Firmie

Budujemy efektywność energetyczną. 

Naszą główną działalnością jest generalne wykonawstwo projektowo-budowlane prac związanych z kompleksową termomodernizacją budynków użyteczności publicznej oraz wdrażaniem systemów Zarządzania Energią. Zajmujemy się także adaptacjami, rewitalizacją budynków oraz pracami wykończeniowymi.

Jesteśmy firmą rodzinną. 

Nasza firma powstała w 2007 roku i do dziś stanowi firmę rodzinną. Tak jak na początku, tak i dziś wierzymy, że pracownicy stanowią największą wartość naszej firmy, dlatego nieustannie dbamy o ich rozwój poprzez podnoszenie kwalifikacji. Aktualnie nasz zespół tworzy ponad 60 profesjonalistów.

Nieustanny rozwój.

Stawiamy na ciągły rozwój nie tylko naszych kompetencji, ale także inwestujemy w maszyny i infrastrukturę aby realizować nasze zlecenia z najwyższą jakością. Docenili to nasi klienci na terenie Polski, ale także na rynku niemieckim, gdzie od ponad 2 lat zdobywamy renomę i kolejne referencje.

Construction Worker

Kompleksowa obsługa

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie realizować inwestycje termomodernizacyjne i budowlane począwszy od projektu po generalne wykonanie także obiektów nieprzerwanie czynnych.

 

Wykwalifikowana kadra

Naszą kadrę stanowi zespół profesjonalistów, posiadających niezbędne kwalifikacje oraz solidną praktykę zawodową, dzięki czemu możliwe jest terminowe wykonanie zleceń zgodnie z oczekiwaniami oraz wymaganiami naszych klientów. 

 

 

Construction Worker
Construction Worker

Zarządzanie Energią

Potrafimy nie tylko budować, w naszych szerokich kompetencjach są także systemy Zarządzania Energią wraz z gwarancją uzyskania oszczędności.    

 

Masz pytania? 
Potrzebujesz porady lub konsultacji?